Maillogger (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Clear
hr: Očisti

en: Apply
hr: Primjeni
