Maillogger (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Custom
sv: Anpassad

en: Clear
sv: Rensa

en: To Date
sv: Slutdatum

en: Apply
sv: Applicera

en: Clear log
sv: Rensa logg
