Maillogger (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Date
te: తేదీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Apply
te: ఆపాదించు
