Maillogger (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Custom
uk: Власний

en: Clear
uk: Очистка

en: To Date
uk: До дати

en: Apply
uk: Застосувати

en: Clear log
uk: Очистити журнал

en: subject
uk: тема
