Mailman Integration (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Are you sure you want to delete %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu %title?

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.
