Mailman Integration (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ
