Mailman Integration (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Roles
kk: Рөлдер

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.
