Mailman Integration (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Roles
af: Rolle

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.
