Mailman Integration (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Roles
bs: Uloge

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.
