Mailman Integration (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....
