Mail System (8.x-2.31) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Default
pt: Por defeito

en: Mail
pt: Correio

en: Module
pt: Módulo

en: Current
pt: Atual

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Key
pt: Chave

en: Domain Theme
pt: Tema de Domínio

en: Mail System Settings
pt: Configurações do Sistema de Email

en: Mail System
pt: Sistema de Mail

en: -- Select --
pt: -- Selecionar --

en: Remove this setting.
pt: Remover esta configuração.

en: !module module
pt: módulo !module

en: New Class
pt: Nova Classe
