Mail System (8.x-4.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Mail
eu: Posta

en: All
eu: Guztiak

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Module
eu: Modulua

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Current
eu: Unekoa

en: Key
eu: Giltza

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
