Mail System (8.x-4.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Mail
ru: Почта

en: All
ru: Все

en: Default settings
ru: Настройки по умолчанию

en: Module
ru: Модуль

en: Sender
ru: Отправитель

en: Current
ru: Текущий

en: Key
ru: Ключ

en: Domain Theme
ru: Тема Домена

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Formatter
ru: Форматер

en: Mail System
ru: Почтовая система

en: Administer Mail System
ru: Управление почтовой системой

en: - Default -
ru: - По умолчанию -

en: Theme to render the emails
ru: Тема для формирования почтовых сообщений

en: Configure the Mail System
ru: Настройка почтовой системы

en: List of modules
ru: Список модулей

en: Default Mail System
ru: Почтовая система по умолчанию

en: Module-specific configuration
ru: Настройки для конкретного модуля

en: Formatter plugin
ru: Плагин форматера

en: Sender plugin
ru: Плагин отправки
