Mail System (8.x-4.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: All
el: Όλες

en: Module
el: Μονάδα

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Key
el: Κλειδί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
