Mail System (8.x-4.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Mail
fi: Sähköposti

en: All
fi: Kaikki

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Module
fi: Moduuli

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Key
fi: Avain

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: - Default -
fi: - Oletus -
