Mail System (8.x-4.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Mail
lt: Paštas

en: All
lt: Visi

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Module
lt: Modulis

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Key
lt: Raktas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: - Default -
lt: - Numatytasis -
