Mail System (8.x-4.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: All
ta: எல்லா

en: Module
ta: கூடகம்

en: Current
ta: தற்சமய

en: Key
ta: சாவி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
