Mail System (8.x-4.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: All
th: ทั้งหมด

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Key
th: คีย์

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
