Mail System (8.x-4.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
