Mail System (8.x-4.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: All
cy: I gyd

en: Current
cy: Cyfredol

en: Key
cy: Allwedd
