Mail System (8.x-4.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Mail
ja: メール

en: All
ja: すべて

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: Module
ja: モジュール

en: Sender
ja: 送信者

en: Current
ja: 現在

en: Key
ja: キー

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Uses
ja: 機能
