Mail System (8.x-4.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: All
ku: هەموو

en: Key
ku: کلیل

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
