Mail System (8.x-4.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
