Mail System (8.x-4.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: All
eo: Ĉiuj
