Mail System (8.x-4.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Key
km: សំខាន់

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Uses
km: ប្រើ
