Mail System (8.x-4.3) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: Mail
uk: Пошта

en: All
uk: Все

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: Module
uk: Модуль

en: Sender
uk: Відправник

en: Current
uk: Поточна

en: Key
uk: Ключ

en: About
uk: Про модуль

en: Domain Theme
uk: Тема доменів

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Formatter
uk: Форматер

en: Uses
uk: Використання

en: Mail System
uk: Поштова система

en: Administer Mail System
uk: Адміністрування поштової системи

en: - Default -
uk: - Усталено -

en: Theme to render the emails
uk: Тема візуалізації електронних листів

en: List of modules
uk: Список модулів
