Mail System (8.x-4.4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: All
az: Hammısı

en: Module
az: Modul

en: Current
az: Hazırkı

en: Key
az: Açar

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Uses
az: İstifadə edir
