Mail System (8.x-4.4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Default
it: Predefinito

en: Add
it: Aggiungi

en: All
it: Tutti

en: Default settings
it: Impostazioni predefinite

en: Module
it: Modulo

en: Sender
it: Mittente

en: Current
it: Corrente

en: Key
it: Chiave

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Formatter
it: Formattatore

en: Uses
it: Usa
