Mail System (8.x-4.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Mail
mn: Шуудан

en: All
mn: Бүгд
