Mail System (8.x-4.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Mail
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: Sender
mr: पाठवणारा
