Mail System (8.x-4.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Mail
te: మెయిల్

en: All
te: అన్నీ

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Uses
te: వాడుకలు
