Mail System (8.x-4.4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Mail
vi: Thư

en: All
vi: Tất cả

en: Sender
vi: Người gửi

en: Current
vi: Hiện thời

en: Key
vi: Khóa

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Uses
vi: Sử dụng
