Mail System (8.x-4.5) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Mail
be: Пошта

en: All
be: Усе

en: Module
be: Модуль

en: Current
be: Бягучы

en: Key
be: Ключ

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Uses
be: Выкарыстанне
