Mail System (8.x-4.5) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Mail
he: מייל

en: All
he: הכל

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Module
he: מודול

en: Sender
he: שולח

en: Current
he: נוכחי

en: Key
he: מפתח

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Formatter
he: פורמט

en: Uses
he: שימושים

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -
