Mail System (8.x-4.5) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Mail
hu: Levél

en: All
hu: Mind

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Module
hu: Modul

en: Sender
hu: Feladó

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Key
hu: Kulcs

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Formatter
hu: Formázó

en: Uses
hu: Használat

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -
