Mail System (8.x-4.5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Default
id: Bawaan

en: Add
id: Tambah

en: Mail
id: Email

en: All
id: Semua

en: Module
id: Modul

en: Current
id: Saat ini

en: Key
id: Kunci

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Formatter
id: Pengformat

en: Uses
id: Penggunaan
