Mail System (8.x-4.5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Mail
is: Póstur

en: All
is: Allt

en: Module
is: Eining

en: Sender
is: Sendandi

en: Current
is: Núverandi

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
