Mail System (8.x-4.5) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
