Mail System (8.x-4.5) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Mail
lv: Pasts

en: All
lv: Visi

en: Module
lv: Modulis

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Current
lv: Pašreiz

en: Key
lv: Atslēga

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Uses
lv: Lieto
