Mail System (8.x-4.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Mail
ne: पत्र

en: All
ne: सबै

en: Current
ne: ताजा

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
