Mail System (8.x-4.5) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Default
pt: Padrão

en: Add
pt: Adicionar

en: Mail
pt: E-mail

en: All
pt: Tudo

en: Default settings
pt: Opções padrão

en: Module
pt: Módulo

en: Sender
pt: Remetente

en: Current
pt: Atual

en: Key
pt: Chave

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Formatter
pt: Formatador

en: Uses
pt: Usos

en: - Default -
pt: - Padrão -

en: Global Mail System configuration.
pt: Configuração global do Mail System.

en: Select the default, per-module, and per-mailing MailSystemInterface to use for formatting and sending email messages.
pt: Selecione o MailSystemInterface padrão, por módulo e por e-mail a ser usado para formatar e enviar mensagens de e-mail.
