Mail System (8.x-4.5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: All
sl: Vsi

en: Key
sl: Ključ

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
