Mail System (8.x-4.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Mail
hy: Փոստ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Uses
hy: Օգտագործում
