Mail System (8.x-4.5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Key
ps: کيلی

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
