Mail System (8.x-4.5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Mail
tr: Posta

en: All
tr: Tümü

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: Module
tr: Modül

en: Sender
tr: Gönderen

en: Current
tr: Şu anki

en: Key
tr: Anahtar

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Uses
tr: Kullanım
