Mail System (8.x-4.5) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: All
ug: ھەممە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
