Maintenance (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Message
az: Mesaj

en: Visibility
az: Görünüş

en: Mode
az: Rejim

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Site under maintenance
az: Sayt təmirdədir

en: No HTML tags allowed.
az: HTML teqlərinə icazə verilmir.
