Maintenance (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: Query string
bo: འདྲི་ཞིབ་ཚིག་ཕྲེང

en: Site under maintenance
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད

en: No HTML tags allowed.
bo: HTML ཡི་མཚན་བྱང་གང་ཡང་སྤྱོད་མི་རུང་བ
