Maintenance (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Enabled
fa: فعال

en: Message
fa: پیام

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: URL
fa: نشانی

en: Paths
fa: مسیرها

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Mode
fa: سبک

en: day(s)
fa: روز(ها)

en: Default theme
fa: پوسته پیش‌فرض

en: IP addresses
fa: آدرس‌های آی پی

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Maintenance
fa: تعمیر و نگهداری

en: Site under maintenance
fa: سایت تحت تعمیر و نگهداری است

en: No HTML tags allowed.
fa: تگ‌های HTML مجاز نیستند.
