Maintenance (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Enabled
gl: Activado

en: Message
gl: Mensaxe

en: Schedule
gl: Programación

en: Paths
gl: Rutas

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Mode
gl: Modo

en: Clean
gl: Limpar

en: hour(s)
gl: hora(s)

en: day(s)
gl: día(s)

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: IP addresses
gl: O enderezo IP %ip foi bloqueado

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Site under maintenance
gl: Modo de mantemento

en: No HTML tags allowed.
gl: Non se permiten etiquetas HTML.
